Taekwondo klub Shark vratio se s Kupa u Vinkovcima s 21 medaljom

Taekwondo klub Shark osvojio je ukupno 21 medalju od kojih 12 zlata, 4 srebra i 5 bronci na Kupu Vinkovaca na kojem je nastupilo 150 natjecatelja iz 10 klubova. Tako su zauzeli treće mjesto u ukupnom plasmanu klubova.

-Prvaci su: Nina Vukanović, Toni Mužević, Karmen Tapalović, Laura Obad, Ognjen Vulević i Lucijana Tapalovoć. Ana Vikanović osvojila je 3. Mj u formama. Poseban uspjeh ostvarila je naša Laura Obad koja je proglašena najuspješnijom mlađom kadetkinjom na turniru. Karmen Taplaović je nažalost u finali izgubila te joj je titula najbolje kadetkinje izmakla za dlaku. Tako se naši Dubrovčani ponovno vraćaju u grad s dva pehara i hrpom medalja – pišu Sharkovci.