STOLNI TENIS Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Soul caffe najbolji parovi po ekipama nakon 15. kola

Utakmica između ekipa Šampinjoni Konavle i Lapad kolor je odgođena zbog puta igrača Lapad kolor u Zagreb. U zaostaloj utakmici 10. kola ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Soul caffe rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set – rezultati su ovo 45. susreta prvenstva DU – ukupni rezultati 1 lige nakon 15. kola.

U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Lidija Vranješ ostvarila jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Soul caffe donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Milo Stražičić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

U zaostaloj utakmici 11. kola ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 5 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne bez izgubljenog seta ali sa nešto slabijim omjerom dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Milan Rezo ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

U zaostaloj utakmici 14. kola ekipa Aragosa travel pobjedila je ekipu Orlando rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Goran Raspopović (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je tek jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Robert Kralj ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Josip Dedo ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi, Damir Parmać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

U 15. kolu 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23 postignuti su slijedeći rezultati:

Utakmica između ekipa Marinkolor i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Marinkolor dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Maro Šimunović (Ombla) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marijo Obrovac ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović. U poraženoj ekipi, Josip Dedo i Goran Raspopović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Božo Čavala i Ivo Šarić ostvarili su je isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić.

Ekipa Srđ pobjedila je ekipu Orlando rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Damir Gleđ (Orlando) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je četiri seta. U pobjedničkoj ekipi Srđ, Siniša Desnica, Milan Rezo i Sandro Spicijarić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Siniša Desnica i Milan Rezo. U poraženoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Damir Parmać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Ante Jupek (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Filip Mikulić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok su braća Dario i Ivica Petković ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić.

Nakon 15. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 30, Soul caffe s osvojenih 28 i Šampinjoni Konavle osvojenih 25 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 15. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Ante Jupek (Dr Čolić) i Marko Venier (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 15. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla).

Najbolji parovi po ekipama nakon 15. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Soul caffe.