Zanimljivosti

Stižu hokejaši Hrvatske i Slovačke

Na klizalište u Gospinom polju danas u 18 sati stižu poznati hokejaši, reprezentativci Hrvatske i Slovačke koji će se s posjetiteljima družiti i cijeli dan u subotu, 21. siječnja te nedjelju, 22. siječnja do 12 sati.

Osim treninga klizanja, hokejaši će demonstrirati osnove igranja hokeja na ledu te će trenirati s dubrovačkim Čagljevima.

Klizalište, koje je svaki dan otvoreno od 9 do 22 sata ovaj vikend će posjetiti Bruno Zajec (dugogodišnji igrač Medveščaka i reprezentativac, majstor hokeja na ledu), Mario Rosandić (bivši reprezentativac i igrač Medveščaka i Mladosti, trenutno sportski direktor Mladosti), Peter Strapatý (reprezentativac Slovačke te igrač/glavni trener HK Mladosti), Juro Gašparović (vratar juniorske reprezentacije Slovačke i HK Mladosti), Marko Lovrenčič (igrač Medveščaka i kapetan reprezentacije Hrvatske), Zvonimir Lovrenčić (igrao u sva tri zagrebačka kluba:  Medveščaku, Zagrebu i Mladosti) te Marko Tadić (najbolji bek reprezentacije Hrvatske, igrač Mladosti i trener mlađih uzrasta hokejaša).

Pročitajte još

SVJETSKI DAN KAZALIŠTA ‘Čuvajmo pisce i glumce, jer pisci su Riječ, a glumci Govor’

Dulist

HUMANITARNI BUVLJAK Čak 2424 eura prikupljena za Udrugu Down sindrom!

Dulist

Sportski duh, navijanje, smijeh i radost zavladat će u utorak župskom školom!

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija