Square razbio Solin i zasjeo na vrh ljestvice!

U utakmici 3. kola 1. HMNL dubrovački MNK Square u sjajnom meču s čak deset golova svladao je Solin Staročeško i zasjeo na vrh prvoligaške ljestvice.

Susret dva rivala pred oko 600 navijača u Gospinom polju pokazao se kao pravi derbi u kojem je Square ipak bio puno bolja ekipa. Nakon prvih 20 minuta Square je imao vodstvo od dva gola (Rezo i autogol Novoselca), da bi se 'špina' golova odvrnula u drugom dijelu susreta.

Prvo je Denis Hasanović povisio prednost Squarea na 3:0, potom nakon pola minute gosti smanjuju golom Matana, da bi Daničić i Šimunović zabili za visokih 5:1. Gosti smanjuju autogolom Daničića, a za 6:2 pogađa Makedonac Micevski. Do kraja ove uzbudljive i za oko atraktivne utakmice dva gola zabili su gosti (Perajica iz kaznenog udarca te Jezidžić).

Nakon tri kola Square sam drži vrh ljestvice i u 4. kolu će biti slobodan. U 5. kolu 1. studenog u Gospinom polju dočekat će Uspinjaču.

PRVI DAN ‘SWIM WARSA’ Šest medalja za Plivački klub Jug!

Sestre Jurković brončane na Europskom veslačkom prvenstvu!