Sport

SPORTSKI DAN 2025. Pridružite se najvećem studentskom sportskom događaju godine!

Vizual sportski dan

Sveučilište u Dubrovniku, Studentski zbor Sveučilišta i Studentski centar Dubrovnik organiziraju Sportski dan koji će se održati u petak, 25. travnja, od 14 do 18 sati, na prostoru ispred Kneževa dvora.

Glavni cilj događanja je pružiti studentima priliku za opuštanje, zabavu i neformalno druženje izvan svakodnevnih akademskih obveza. Kroz raznovrsne sportske i rekreativne aktivnosti potiče se stvaranje pozitivne atmosfere, jačanje timskog duha te međusobno povezivanje članova sveučilišne zajednice. Događanje ujedno podsjeća na važnost aktivnog i uravnoteženog načina života, pridonoseći izgradnji zdravijeg sveučilišnog okruženja.

UNIDU Sportski dan održat će se na najpoznatijoj pozornici – Stradunu. Studenti, zaposlenici Sveučilišta i alumniji natjecat će se u raznim sportovima poput nogometa, košarke, graničara i mnogim drugima. Pozivamo sve da se prijave i pridruže nam se na najvećem sveučilišnom sportskom događaju ove godine! – naglasio je predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Dubrovniku, Marko Tolja.

Program obuhvaća niz sportskih disciplina i igara, među kojima su košarka, mali nogomet, potezanje konopa, graničar, poligon i spuštanje sa zvonika.

Za sudjelovanje u sportskim i rekreativnim aktivnostima, potrebno je ispuniti prijavu na poveznici koja se nalazi na stranicama sveučilišta OVDJE.

Pročitajte još

ČILIĆ POBIJEDIO MUNARA! Prvi put nakon 2017. ušao u drugi tjedan Wimbledona

Dulist

VELIKI POVRATAK Marin Čilić igra treće kolo Wimbeldona

Dulist

ČAK 33 ODLIČJA Plivači Juga osvojili 12 zlatnih, 11 srebrenih i 10 brončanih medalja na Regionalnom prvenstvu

Dulist