SLAVLJE SQUAREA U SLAVONIJI Bačić od tragičara do heroja!

MNK Square se s punim plijenom vraća s gostovanja u Osijeku!

Momčad Marinka Mavrovića je protiv uvijek neugodnih Slavonaca odigrala odličnu utakmicu, slavila s 2:1 te s nova tri boda ostala u gornjem dijelu ljestvice 1. HMNL.

Baš kao i u utorak protiv Potpićna, prvo ime Squarea bio je kapetan Cvjetković, strijelac prvog pogotka u 10. minuti.

Uslijedile su potom prilike na obje strane, Squareova vrata dobro je branio Alen Turuk. U 2. minuti nastavka Osječani su umalo poveli, ali je Duvančić spasio s gol linije.

U posljednjoj minuti utakmice Osijek Kelme uspijeva izjednačiti i to nakon što se lopta ‘odrebatila’ od Bačića pored Turuka u gol Squarea. Ipak, mladi Bačić potrudio se da od tragičara ipak bude heroj utakmice. Trideset sekundi prije kraja iskoristio je kontranapad za novo vodstvo Squarea.

U zadnjim sekundama Osijek igra i s igračem-vratarem, ali bez uspjeha. Square je tako upisao vrijednu pobjedu koja im donosi mirniji nastavak natjecanja.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!