Silni Jug protutnjao Beogradom!

Jugaši su sjajnom predstavom na bazenu "11. April" pred 1300 gledatelja potvrdio status favorita i upisao prva tri boda u Europskoj ligi prvaka protiv Crvene Zvezde rezultatom 10:6, po četvrtinama 1:0, 3:2, 3:2, 3:2.

Nisu Jugaši dali priliku nadobudnim "crveno-belima" da dođu do daha. Zvezda je svoj prvi pogodak postigla tek u 13. minuti igre, Jug je na četiri gola razlike otišao prvi put u trećoj četvrtini i tu razliku održao do kraja utakmice.

Kod Juga najprecizniji bio je Bošković s tri gola, Joković je dodao dva, dok su jednom precizni bili Azevedo, Karač, Ivović, Dobud i Janović. Kod domaćih tri gola dao je Vapenski, dvaput je bio precizan Prlainović, a Pjetlović je jednom. Jugov vratar Bijač bio je vrlo raspoložen upisavši 12 obrana, s druge strane Šefik je uspio zaustaviti osam udaraca Jugovih igrača.

U 2. kolu 6. listopada Jug je slobodan, dok u 3. kolu 20. listopada igra prvu ovogodišnju euroligašku utakmicu kod kuće protiv švicarskog Kreuzlingena.