Sport

PRVENSTVO HRVATSKE Barbari Janičić bronca, potvrdila reprezentativni status

Seniorsko prvenstvo Hrvatske održalo se ovog vikenda u Zagrebu. Na prvenstvu je nastupilo pet igrača Badmintonskog kluba Dubrovnik. Maris Guca, Nikolina Kabiček, Mia Čerjan, Barbara Janičić i Antonio Marunica.

Najuspješnija je bila Barbara Janičić koja je osvojila treće mjesto u singlu te potvdila da je i dalje u reprezentativnom statusu. Janičić je uvjerljivo sa dvije pobjede došla do polufinala u kojem je izgubila od kasnije pobjednice Jelene Buchberger.

Mia Čerjan je odigrala odličan meč, ali nažalost nije bilo dovoljno za prolaz u drugo kolo. Mia je s partnerom iz Čakovca Ivanom Grubićem dohvatila 1/4 igre u mixu, odnosno s partnericom iz kluba Nikolinom Kabiček ponovila identičan uspjeh. Maris Guca je sa partnerom iz Čakovca ,Filipom Belom ispala u 1/8 finala.

-Naš jedini muški predstavnik kluba Antonio Marunica izgubio je tijesno prvo kolo u tri seta, odnosno morao predati meč muških parova zbog ozljede partnera Luke Črepa iz Čakovca – navode iz kluba.

Pročitajte još

Ponosno navuci žutu majicu i volontiraj na Du Motionu!

Dulist

‘RAGUSA: JEDVA ČEKAMO’ Izvučeni parovi završnice Kupa Ružica Meglaj-Rimac

Dulist

Jugaši doživjeli poraz u Sabadellu

Dulist

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Molimo Vas da nam potvrdite ukoliko ste suglasni s korištenjem kolačića, a privolu možete povući u svakom trenutku. Prihvaćam Više informacija