PREOKRET U DRUGOM POLUVREMENU Gošk Dubrovnik u finalu županijskog kupa

NK GOŠK – Dubrovnik 1919 plasirao se u finale županijskog kupa. U polufinalnom susretu, preokretom u drugom poluvremenu, pobijedili su ekipu BŠK Zmaj – Blato koja je od ’78 minute igrala s igračem manje.

Nije dobro krenulo za domaće jer već u 8. minuti kapetan gostiju iz kaznenog udarca postiže pogodak i dovodi ‘Crvene’ u vodstvo. Prvi pogodak Gošk je čekao do 50. minute kad Baldo Cicijelj bježi obrani Zmaja i odlično koristi asistenciju Koraća te poravnava rezultat. U 87. minuti Cicijelj je izborio kazneni udarac, a u pogodak ga pretvorio Bruno Pralas za konačnih 2:1. Produžili su tako niz pobjeda koji traje od kraja studenog. U tom razdoblju, upisali su četiri pobjede u prvenstvu i tri u Županijskom kupu. Inače, riječ je o prvoj službenoj utkamici koju je klub odigrao nakon pet mjeseci pauze. U drugom polufinalu NK Neretva Metković svladala je u Potomju domaći Grk rezultatom 0:9 i tako se uvjerljivo plasirala u finale. Podsjetimo, pobjednik finalnog susreta i osvajač Kupa nastupit će ove sezone u pretkolu Hrvatskog kupa.

-Čestitamo cijeloj ekipi na pobjedi – poručuju iz kluba.

Izvor: NK Gošk Dubrovnik 1919