Povijesna jezgra osvanula bez kartona, Franković pohvalio ugostitelje

Foto: Mato Franković Facebook

Gradonačelnik Mato Franković osvrnuo se na čistoću ulica u povijesnoj jezgri, koji su jutros osvanuli bez kartona te je uputio zahvalu lokalnim poduzetnicima.

-Nedjeljno jutro u Gradu bez kartona. Hvala dubrovačkim ugostiteljima. Kada smo partneri i zajedno brinemo o našem Gradu, nitko nas ni u čemu ne može nadvisiti. Hvala vam! – napisao je u objavi na Facebooku Franković.

Podsjetimo, Franković je kazao kako mu je ‘puna kapa’ ugostitelja koji karton ostavljaju nedjeljom navečer i da ga trebaju ostaviti petkom te da će ga onda Čistoća pokupiti. Napomenuo je i kako je Čistoća morala uvesti poslijepodnevnu smjenu zbog građana koji komunalni otpad odlažu izvan predviđenog vremena. O tome smo pisali ovdje.

Povezano

Dulist PROMO

Zagreb Classic 26 300x600 1
jlh banner