PORAZ JUGA U MAĐARSKOJ Proigrali nakon 14 minuta pa izgubili u zadnjim sekundama!

U 7. kolu LEN Lige prvaka Jug CO je poražen u Mađarskoj. Szolnoki je slavio sa 8:7 (3:0, 1:2, 2:2, 2:3).

Mađari su furiozno otvorili susret, dvaput su do 13. minute zabili Denes Varga i Marton Vamos za visokih 4:0, a Jugaši se još nisu ni snašli. Ipak, nakon 14 minuta igre moralo je nešto ući i Jugu. Nikola Janović pogađa za 4:1, a minutu kasnije Marko Ivaković smanjuje na 4:2 te se s tim rezultatom otišlo na poluvrijeme.

U prvoj minuti treće četvrtine Bošković pogađa za -1, ali Srbi Gocić i Mitrović zabijaju za 6:3 Szolnokija. Loren Fatović potom smanjuje na 6:4 na kraju treće četvrtine. U prvoj minuti zadnje četvrtine dubrovački Australac Younger smanjuje na 6:5. Mitrović potom sredinom četvrtine povećava na 7:5. Miho Bošković smanjuje na 7:6 dvije minute prije kraja, a potom crnogorski as Nikola Janović poravnava na 7:7. Ipak, kad se činilo da će Jugaši kući neporaženi, pet sekunde prije kraja Visković igra loptom nakon što su suci dosudili loptu domaćinu, a treći Srbin u redovima mađarske momčadi Aleksić  golom iz peterca donosi pobjedu Szolnokiju.

S ova tri boda Szolnoki je preuzeo prvo mjesto s 18 bodova, drugo je riječko Primorje s 15, koliko ima i Jug.