PK JUG NA PLIVATONU Sestre Perak ponijele titule prvakinje i viceprvakinje Dalmacije

Regionalno prvenstvo za kategoriju početnika Plivaton regije 1 završen je ove srijede u Splitu, a na njemu je nastupilo 99 natjecatelja iz 9 dalmatinskih klubova. Za Plivački klub Jug nastupili su Toni Beran, Matea Miloslavić, Mia Perak, Lea Perak, Lukša Pavić i Bruno Štrkalj.

Lea Perak osvojila je zlatnu medalju na 50 metara slobodno te broncu na 50 metara leptir, dok je Mia Perak osvojila srebro na 50 metara slobodno. Lukša Pavić zauzeo je 4. mjesto na 50 metara slobodno.

-Čestitke našim Plivatoncima na nastupu, a posebno sestrama Perak na titulama prvakinje i viceprvakinje Dalmacije! U Splitu je naše mlade nade vidio njihov trener Mateo Sentić. Bravo za sve i sretan povratak doma! – napisali su iz PK Juga.