‘PING PONG LIGA’ Ovo su rezultati drugog kola Prvenstva Dubrovnika!

'PING PONG LIGA' Ovo su rezultati drugog kola Prvenstva Dubrovnika!

Iza nas je drugo kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022./23.. Meč između ekipa Šampinjoni Konavle i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od sudjelovanja u ovom prvenstvu. Stoga je ekipa Šampinjoni Konavle dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Aragosa travel pobjedila ekipu Srđ rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Goran Raspopović ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Josip Dedo ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi, Sandro Spicijarić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Ivica Petković ostvario dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić.

Ekipa Tropic Thunder pobjedila ekipu The Dream Team rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Dragan Bodiroga (Tropic Thunder) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Goran Brajković, Slobodan Ljepava i Boais Ljutić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Goran Brajković i Slobodan Ljepava. U poraženoj ekipi, Sandra Đurišić ostvarila je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobjedila ekipu Orlando rezultatom 5:2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Šarić (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Marko Venier ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Damir Gleđ i Damir Parmać ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Ombla rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Robert Tot Horti ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Maro Šimunović ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set, ali i nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Marijo Obrovac ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 2. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Tropic Thunder, Dr Čolić i Šampinjoni Konavle s osvojena 4 boda. Najbolji pojedinci nakon 2. kola su Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Ante Jupek (Dr Čolić). Najbolji parovi nakon 2. kola su Goran Brajković / Slobodan Ljepava (Tropic Thunder), Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić) i Vedran Đurđević / Jurica Prpić (Šampinjoni Konavle). Najbolji parovi po ekipama nakon 2. kola su Tropic Thunder, Dr Čolić i Soul caffe.