‘PING PONG’ LIGA Iza nas je četvrto kolo Prvenstva Dubrovnika, ovo su rezultati!

'PING PONG' LIGA Iza nas je četvrto kolo Prvenstva Dubrovnika, ovo su rezultati!

Iza nas je četvrto kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu.

Utakmica između ekipa Marinkolor i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu, stoga je ekipa Marinkolor dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Aragosa travel pobjedila ekipu Ombla rezultatom 5:2. Najbolji igrač susreta bio je Goran Raspopović (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Robert Kralj ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta dok je Drago Kasač ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Ombla donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović. U poraženoj ekipi, Marijo Obrovac ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Ivica Petković ostvario dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Božo Čavala (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Pavle Radonić i Milo Stražičić ostvarili su isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić.

Ekipa Orlando pobjedila ekipu Srđ rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Damir Gleđ (Orlando) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je tri seta. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Damir Parmać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Damir Gleđ i Damir Parmać. U poraženoj ekipi, Siniša Desnica, Milan Rezo i Sandro Spicijarić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car i Jurica Prpić ostvarili su isto tako dvije pojedinačne pobjede ali Vlaho uz jedan, a Jurica dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević.

Nakon 4. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Šampinjoni Konavle, Dr Čolić i Soul caffe s osvojenih 8 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 4. kola su Marko Venier (Marinkolor), Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) i Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi nakon 4. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla).

Najbolji parovi po ekipama nakon 4. kola su Dr Čolić, Soul caffe i Šampinjoni Konavle.