Petrunjela Pavić sedma na Europskom juniorskom kupu u Austriji

Petrunjela Pavić iz Judo kluba Dubrovnik 1966 zauzela je sedmo mjesto na Europskom juniorskom judo kupu koji se ovog vikenda igra u Austriji.

Judo klub Dubrovnik 1966 predstavlja pet natjecatelja, a prvog dana natjecanja to su bile Anđela Violić (-70) i Petrunjela Pavić (-78).

Petrunjela Pavić je pobjedila predstavnice Rumunjske i Kazakhstana te je poražena od reprezentativki Njemačke i Velike Britanije. Petrunjela je završila natjecanje na 7. mjestu te tako nastavila s dobrim rezultatima u juniorskom uzrastu, jer je već na otvaranju sezone osvojila medalju na Europskom juniorskom kupu u Sarajevu.
Anđela Violić je ovom prilikom poražena u 1. kolu od predstavnice Gruzije te nije imala repasaž.

Na kupu sudjeluje 580 juniora iz 39 zemalja s tri kontinenta, a u nedjelju na strunjaču izlaze Bruna Bilić, Ardian Sufaj i Luka Violić.

Iva Oberan osvojila broncu na Grand Slamu u Dushanbeu!