DuList PROMO

NOVI PROGRAM KINEMATOGRAFA DUBROVNIK Što pogledati u kinima?

NOVI PROGRAM KINEMATOGRAFA DUBROVNIK Što pogledati u kinima?

Uz reprizne naslove ‘Bob Marley: One love’ o glazbenoj ikoni koja je inspirirala generacije svojom porukom ljubavi i zajedništva, tri izvrsna naslova kandidata za Oscara ‘Beskrajno sjećanje’, ‘Zona interesa’ i ‘Prošli životi’, u novom kino tjednu možete pogledati ‘Na selu’, film koji je izazvao senzaciju u filmskom svijetu. Naime, riječ je o animiranoj povijesnoj drami koja je posebna zbog svog jedinstvenog spoja slikarstva i filma. Film je najprije snimljen uz pomoć glumaca ispred zelenih ekrana, a nakon toga više od stotinu profesionalnih slikara iz Poljske, Ukrajine, Litve i Srbije svaku su scenu oslikali koristeći se tehnikom ulja na platnu. Sve je rezultiralo s više od 56 tisuća slika ukomponiranih u maestralno animirano kinematografsko ostvarenje koje je ušlo u uži izbor za nominacije za nagradu Oscar u kategoriji najboljeg međunarodnog filma. Novu vrstu kinematografije osmislili su autori filma, bračni par DK Welchman i Hugh Welchman iz Poljske. Sve detalje o programu možete pronaći na web stranici Kinematografa.

U nastavku pogledajte cijeli kino program Kinematografa Dubrovnik od 23. veljače.

23. veljače
Kino Sloboda
15.30 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano
Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023
Režija/Director: Ross Venokur; Ul/Stars: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović
17.15 DEMON SLAYER: HASHIRA OBUKA
Anime; 104min; JPN/2024
Režija: Haruo Sotozaki
19.00 LISA FRANKENSTEIN
Komedija, fantazija, horor, romansa; 101min; USA/2024
Režija: S.J. Clarkson.; Ul: Carla Gugino, Kathryn Newton, Cole Sprouse, Liza Soberano, Henry Eikenberry, Joe Chrest, Jenna Davis
21.00 BOB MARLEY: ONE LOVE
Drama, biografski, glazbeni; 104min; USA/2024
Režija: Reinaldo Marcus Green.; Ul: Kingsley Ben-Adir, James Norton, Lashana Lynch, Michael Gandolfini, Nadine Marshall, Micheal Ward
Kino Visia
18.30 BESKRAJNO SJEĆANJE ***
Dokumentarni; 85min; CL, USA/2023
Režija: Maite Alberdi; Ul: Augusto Góngora, Paulina Urrutia, Gustavo Cerati
*** Nominiran za nagradu Oscar u kategoriji najboljeg dokumentarnog filma
20.00 ZONA INTERESA ***
Povijesna drama; 105min; USA, UK, PO/2023
Režija: Jonathan Glazer; Ul: Christian Friedel, Sandra Hüller, Freya Kreutzkam, Ralph Herforth, Max Beck, Ralf Zillmann
*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

24. veljače
Kino Sloboda
15.00 Premijera za djecu : NINA I JEŽEVA TAJNA / sinkronizirano
Animirani, obiteljski; 82min; FRA / 2023.
Režija: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol
17.00 LISA FRANKENSTEIN
Komedija, fantazija, horor, romansa; 101min; USA/2024
Režija: S.J. Clarkson.; Ul: Carla Gugino, Kathryn Newton, Cole Sprouse, Liza Soberano, Henry Eikenberry, Joe Chrest, Jenna Davis
19.00 DEMON SLAYER: HASHIRA OBUKA
Anime; 104min; JPN/2024; Režija: Haruo Sotozaki
21.00 ZEMLJA LOŠIH
Akcija, triler; 110min; USA/2024
Režija:  William Eubank; Ul: Russell Crowe, Liam Hemsworth, Luke Hemsworth, Milo Ventimiglia
Kino Visia
18.30 SAMO NE TI
Komedija; 100min; USA /2023
Režija: Will Gluck; Ul: Sydney Sweeney, Glen Powell, Alexandra Shipp, Darren Barnet, Bryan Brown, Joe Davidson
20.30 PROŠLI ŽIVOTI ***
Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023
Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo
*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

25. veljače
Kino Sloboda
16.45 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano
Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023
Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović
18.30 LISA FRANKENSTEIN
Komedija, fantazija, horor, romansa; 101min; USA/2024
Režija: S.J. Clarkson.; Ul: Carla Gugino, Kathryn Newton, Cole Sprouse, Liza Soberano, Henry Eikenberry, Joe Chrest, Jenna Davis
20.30 BOB MARLEY: ONE LOVE
Drama, biografski, glazbeni; 104min; USA/2024
Režija: Reinaldo Marcus Green.; Ul: Kingsley Ben-Adir, James Norton, Lashana Lynch, Michael Gandolfini, Nadine Marshall, Micheal Ward
Kino Visia
18.30 NA SELU
Drama, povijesni, animacija; 114min; PL, LT, SR/2023
Režija:DK Welchman, Hugh Welchma; Ul:Kamila Urzedowska, Robert Gulaczyk, Miroslaw Baka
20.30 STRANCI
Drama, fantazija, romansa; 105min; UK, USA/2023
Režija: Andrew Haigh; Ul: Carter John Grout, Jamie Bell, Claire Foy, Ami Tredrea, Andrew Scott, Paul Mescal

26. veljače
Kino Sloboda
16.30 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano
Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023
Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović
18.30 DEMON SLAYER: HASHIRA OBUKA
Anime; 104min; JPN/2024; Režija/Director: Haruo Sotozaki
20.30 ZEMLJA LOŠIH
Akcija, triler; 110min; USA/2024
Režija:  William Eubank; Ul: Russell Crowe, Liam Hemsworth, Luke Hemsworth, Milo Ventimiglia
Kino Visia
18.30 BESKRAJNO SJEĆANJE ***
Dokumentarni; 85min; CL, USA/2023
Režija: Maite Alberdi; Ul: Augusto Góngora, Paulina Urrutia, Gustavo Cerati
*** Nominiran za nagradu Oscar u kategoriji najboljeg dokumentarnog filma
20.30 PROŠLI ŽIVOTI ***
Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023
Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo
*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

27. veljače
Kino Sloboda
16.30 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano
Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023
Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović
18.30 LISA FRANKENSTEIN
Komedija, fantazija, horor, romansa; 101min; USA/2024
Režija: S.J. Clarkson.; Ul: Carla Gugino, Kathryn Newton, Cole Sprouse, Liza Soberano, Henry Eikenberry, Joe Chrest, Jenna Davis
20.30 BOB MARLEY: ONE LOVE
Drama, biografski, glazbeni; 104min; USA/2024
Režija: Reinaldo Marcus Green.; Ul: Kingsley Ben-Adir, James Norton, Lashana Lynch, Michael Gandolfini, Nadine Marshall, Micheal Ward
Kino Visia
18.30 SAMO NE TI
Komedija; 100min; USA /2023
Režija: Will Gluck; Ul: Sydney Sweeney, Glen Powell, Alexandra Shipp, Darren Barnet, Bryan Brown, Joe Davidson
20.30 STRANCI
Drama, fantazija, romansa; 105min; UK, USA/2023
Režija: Andrew Haigh; Ul: Carter John Grout, Jamie Bell, Claire Foy, Ami Tredrea, Andrew Scott, Paul Mescal

Kino Sloboda
16.30 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano
Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023
Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović
18.30 DEMON SLAYER: HASHIRA OBUKA
Anime; 104min; JPN/2024; Režija: Haruo Sotozaki
20.30 ZEMLJA LOŠIH
Akcija, triler; 110min; USA/2024
Režija:  William Eubank; Ul: Russell Crowe, Liam Hemsworth, Luke Hemsworth, Milo Ventimiglia
Kino Visia
18.30 PROŠLI ŽIVOTI ***
Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023
Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo
*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij
20.30 NA SELU
Drama, povijesni, animacija; 114min; PL, LT, SR/2023
Režija:DK Welchman, Hugh Welchma; Ul:Kamila Urzedowska, Robert Gulaczyk, Miroslaw Baka

Pročitajte još

Otkrijte najbolje slot igre u hrvatskim online kasinima

Dulist

Zanimljive činjenice o automatima za igre

Dulist

Nije šala! Od danas u TuttoBene popust 40 posto na sve!

Dulist