NASTAVILI FANTASTIČAN NIZ GOŠK preokretom do tri boda u Klisu

NK GOŠK -Dubrovnik 1919 susreo se ove subote u Klisu s ekipom NK Uskok Klis u drugoj utakmici treće HNL. U početku je bilo ‘čupavo’, ali GOŠK je uspuio utakmicu završiti rezultatom 1:2.

-Nije dobro krenulo za našu ekipu u drugoj utakmici nove sezone Treće HNL. Poveo je domaći Uskok u 19. minuti pogotkom Karla Vodanovića. Mogao je Uskok i povećati prednost da nije bilo fantastičnog Dada Kristića koji nas s nekoliko izvrsnih obrana drži u igri. U 77. minuti Baldo Cicijelj poravnava rezultat, a u 85. krade loptu obrani domaćih i poslužuje Anela Topuzovića koji pogađa za vodstvo NK GOŠK – Dubrovnik 1919 – zapisali su iz GOŠK-a dodavši kako su ovom pobjedom produžili fantastičan niz od čak deset utakmica bez poraza, od čega osam pobjeda i dva remija.

Iduća utakmica očekuje ih već u srijedu kad u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa dočekuju NK BSK
iz Bijelog Brda.

-Još jednom od srca čestitamo našim igračima i stručnom stožeru na pobjedi! – poručili su iz GOŠK-a.