Lucija Ćirić Bagarić do svog sedmog naslova u singlu

lucija ciric bagaric

Nakon što joj je to uspjelo prošlog tjedna, Lucija Ćirić Bagarić stigla je do još jednog završnog slavlja na ITF World Tennis Touru iz W35 serije u tuniškom Hammametu.
Dvadesetogodišnjoj Dubrovkinji je finalni susret kod vodstva od 2:1 u prvom setu predala Britanka Francesca Jones, 288. na WTA listi. Bila je ovo 18. uzastopna pobjeda naše igračice u ovoj godini uz jednu predaju zbog bolesti (Monastir).
Lucija je osvojila svoj sedmi profesionalni naslov u singlu te postala naša prva igračica nakon studenog 2022. koja je dva tjedna u nizu osvojila ITF turnir iz W35 ili W 25 serije. Prije nje to je pošlo za rukom Ani Konjuh koja je naslove spojila na turnirima u Bratislavi (W60) i Ortiseiju (W25), piše Hrvatski teniski savez.