‘KUP JADRANA’ Osam medalja za judaše iz klubova Dubrovnik i Mokošica

'KUP JADRANA' Osam medalja za judaše iz klubova Dubrovnik i Mokošica

Judo klub Dubrovnik i Judo klub Mokošica nastupili su na 33. Međunarodnom judo turniru ‘Kup Jadrana’. Ukupno se natjecalo 477 judaša iz 5 zemalja. Za JK Dubrovnik i JK Mokošica nastupilo je 10 članova, a osvojeno je 8 medalja. Luka Ivanković osvojio je zlato (kadeti +90), dok je Marko Barač završio na trećem mjestu (mlađi kadeti). Leona Niketić osvojila je srebro (mlađi kadeti), dok je u konkurenciji seniora nadomak medalje s ostvarenim 5. mjestom bio Davor Obrvan.

Za Mokošicu su srebrne medalje osvojili Ivana Gavranović, Đivo Milutinović i Vlaho Lujo (kadeti), dok su brončani bili Paulo Matana i Vlaho Lujo (mlađi kadeti).Još su nastupili Nika Lujo i Niko Šakić te ostvarili plasman od petog mjesta.