Zanimljivosti

Kako mladi provode svoje slobodno vrijeme?

Lunapark u Gružu

Volonterski centar Dubrovnik poziva na predstavljanje rezultata istraživanja o provođenju slobodnog vremena, informiranosti o volonterstvu, stavovima i navikama volontiranja dubrovačkih srednjoškolaca.

Predstavljanje će se održati u utorak 25. veljače u Poslijediplomskom središtu Dubrovnik u 14 sati.

Provedba istraživanja ‘Moje slobodno vrijeme’ i dobiveni rezultati sugeriraju područja i smjerove na kojima bi se trebalo intezivnije raditi kako bi se uspješnije odgovorilo na potrebe mladih u Dubrovniku.

Uz partnersku pomoć Instituta društvenih znanosti Ivo Pilar – Područni centar Dubrovnik, ispitano je 454 učenika i učenica devet dubrovačkih srednjih škola, a svakoj školi koja je sudjelovala u istraživanju bit će podijeljena brošura s rezultatima istraživanja.

Istraživanje je provedeno u sklopu projekta inVOLONTIRAMse! uz potporu Ministarstva socijalne politike i mladih.

Pročitajte još

PRIJE 22 GODINE POSJETIO NAS JE PAPA ‘S radošću sam dođoh u ovaj stari i slavni grad’

Dulist

Moraju li vozači prometnim znakom biti upozoreni na kameru?

Dulist

NETKO U LEŽALJCI, NETKO U VREĆI… Besplatan smještaj u hladovini bora!

Dulist