JUGAŠI NA PLIVAČKOM MITINGU U ZAGREBU Vlaho Nenadić osvojio broncu

Vlaho Nenadić, član Plivačkog kluba Jug, osvojio je brončanu medalju na natjecanju Mini grand prix Žabac koje se ovog vikenda održalo u Zagrebu.

Kako javljaju iz kluba, na mitingu, kojem je sudjelovalo 411 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije, nastupila su tri Jugova plivača kadeta – Vlaho Nenadić, Juraj Barčot i Roko Zvone, pod vodstvom trenerice Matiane Staničić.
Vlaho Nenadić osvojio je brončanu medalju u utrci 200 leđno, a bio je i 9. na 400 slobodno i 100 prsno. Vlaho je medalju osvojio natjecajući se u kategoriji s godinu dana starijim plivačima, čime je uspjeh još veći.
Juraj Barčot zauzeo je 6. mjesto na 100 prsno, 8. mjesto na 200 prsno te 10. na 400 slobodno. Roko Zvone bio je 9. u utrci 400 mješovito, također u kategoriji s godinu dana starijima od sebe.

Sljedećeg vikenda Jugova muška i ženska ekipa nastupa na B ekipnom prvenstvu koje se održava u Rijeci.

MEĐUNARODNI MITING Deset medalja za Atletski klub Dubrovnik!

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!