‘JAKO SAM PONOSAN I SRETAN’ Marko Bijač potpisao za Olympiakos

Hrvatski reprezentativac i jedan od najboljih vaterpolskih golmana svijeta Marko Bijač potpisao je ugovor s grčkim Olympiakosom. Dubrovčanin je prije nekoliko dana osvojio naslov prvaka Europe s Pro Reccom, a sa s grčkim će klubom igrati dvije godine.

Glavni je golman reprezentacije Hrvatske s kojom je osvojio Svjetsko prvenstvo u Budimpešti 2017. godine, dok je 2016. osvojio srebrnu medalju na Olimpijadi u Rio de Janeiru.

-Jako sam sretan i ponosan što sam došao u Olympiakos, klub koji ima tako bogatu povijest. Nadam se da ću pomoći timu da postigne najviše ciljeve kako u Grčkoj tako i u Europi – istaknuo je Bijač za službenu stranicu kluba.