Gošk Dubrovnik 1919 vraća se doma s osvojenim bodom

Gošk Dubrovnik 1919 remizirao je u gostujućoj utakmici ove subote protiv HRNK Zmaj iz Makarske rezultatom 2:2. Golove za Gošk Dubrovnik 1919 postigli su Antonio Mrković i Maro Vatović.

-I drugi put u nizu vraćaju se naši nogometaši s gostovanja u Makarskoj s osvojenim bodom. Domaći Zmaj danas je vodio s dva razlike (Hyseni u 32. i Rašić u 50. minuti), ali naša mlada momčad nije se predavala te je u manje od 5 minuta sredinom drugog poluvremena izjednačila rezultat. Najprije je Mrković na asistenciju Marina Krešića smanjio na 2:1, a zatim Vatović prima dugu loptu Đivića, prolazi kroz domaću obranu i postavlja konačnih 2:2. Drugi je ovo gostujući bod NK GOŠK – Dubrovnik 1919 osvojen ove sezone.
Čestitke svima u Klubu – navode iz kluba na svojim stranicama.

TURNIR TENIS KLUBA DUBROVNIK Deranja, Smokvina i Vušić najuspješnije!