GOŠK bez bodova na posljednjem gostovanju sezone

Pretposljednju utakmicu u ovoj sezoni, ujedno i posljednju u gostima, NK GOŠK – Dubrovnik 1919 odigrao je u subotu u Mravincima protiv Sloge.

U pomlađenom sastavu nisu uspjeli izdržati nalete domaćina te je pitanje pobjednika bilo riješeno već u prvom dijelu. S tri pogotka Maria Marovića Sloga je vodila 3:0 nakon 45 minuta igre. U drugom dijelu utakmice poraz je ublažio kapetan Baldo Cicijelj iz kaznenog udarca svojim 23. pogotkom u Trećoj HNL ove sezone i sve je izvjesnije kako će upravo on biti ‘Zlatna kopačka’ Treće HNL – jug. U 55. minuti u igru je ušao i 17-godišnji Maro Đivić kojem je to prvi seniorski nastup.

Dubrovačku ekipu do kraja sezone očekuje još jedna domaća utakmica protiv NK Vodice koja će se odigrati za tjedan dana.