FOTOGALERIJA Uraganska zadnja četvrtina za veliku pobjedu Juga!

U 6. kolu Triglav Regionalne lige Jug CO i Primorje EB igraju jedini superderbi tog natjecanja, kao dvije dosad neporažene momčadi.

I Kobešćakov i Asićev sastav novu sezonu dočekao je u poprilično izmijenjenom izdanju, a bazen u Gružu bit će mjesto gdje će se prvi put ove sezone vidjeti kako tko diše. Domaći nastupaju u punom sastavu, dok kod gostiju u zapisniku nema neugodnog rumunjskog centra Radua.

Tekstualni prijenos pratite na portalu DuLista.

Prva četvrtina:

1:0 Perrone zabija iz peterca nakon gotovo dvije minute igre. Buljubašić ga je skrivio.

1:1 Muslim izjednačava s igračem više, nakon isključenja Jokovića. Primorje ima 1/3 igrača više.

1:2 Echenique pogađa za vodstvo gostiju, nakon time outa Ivana Asića. Realiziran igrač više (2/4).

2:2 Benić realizira igrača više (1/2), nakon time outa Kobešćaka.

Druga četvrtina:

3:2 Felipe Perrone zabija svoj drugi pogodak za novo vodstvo Juga, koji je realizirao igrača više (2/3).

Nakon dva isključenja Juga srpski suci sude peterac za Primorje, a Muslim pogađa prečku!

3:3 Muslim drugim pogotkom poravnava s igračem više.

3:4 Burić pogađa za novo vodstvo Primorja. Realiziran kontranapad.

4:4 Garcia probija Vićana i realizira igrača više (3/5).

5:4 Lončar krasno zabija na sidrunu i realizira igrača više (4/6). Jug opet vodi!

Treća četvrtina:

6:4 Xavi Garcia zabija drugi pogodak, realizira igrača više (5/8).

6:5 Echenique je realizirao kontranapad.

7:5 Ivanković para mrežu Vićana za novih dva razlike Juga. Igrač više realiziran (6/9). Prethodno je Krapić dobio crveni karton.

8:5 Novi pogodak Ivankovića! Opet s iste pozicije, iz polukontre! Asić je prisiljen zvati time out!

8:6 Dedović je zabio s igračem više (4/11) pola minute prije kraja treće četvrtine.

Četvrta četvrtina:

9:6 Joković je zabio, Jugaši su imali dva igrača više.

10:6 Lončar je sjajno pogodio s dva metra na dodavanje Jokovića s krila. Realizirana polukontra.

11:6 Perrone trećim pogotkom diže na velikih 5 razlike!

11:7 Dedović zabija svoj drugi pogodak za smanjenje rezultata. Realiziran igrač više (5/12).

12:7 Marković pogađa iz sjajno isplivane kontre za novih +5.

13:7 Garcia pogađa! Velikih +6 Juga 45 sekunde prije kraja. Time out za Primorje!

Kraj utakmice! Velika pobjeda Jugaša protiv riječkog rivala i odlična razlika za uzvrat u drugom dijelu sezone.

STATISTIKA

Triglav Regionalna liga, 6. kolo

VK Jug CO – VK Primorje EB  13:7 (2:2, 3:2, 3:2, 5:1)

Gradski bazen Dubrovnik; Gledatelja: 1000; Suci: Putniković (Beograd) i Stanojević (Jagodina); Delegat: Brguljan (Prčanj)

VK Jug CO: Bijač (13 obrana), Macan, Fatović, Lončar (2), Joković (1), Garcia (3), Marković (1), Ivanković (2), Bautović, Perrone (3), Benić (1), Obradović, Popadić, Vrlić; Trener: Kobešćak

VK Primorje EB: Vićan (8 obrana), Burić (1), Mudražija, Krapić, Vrlić, Vukičević, Muslim (2), Petrović, Dedović (2), Echenique (2), Šetka, Bošković, Jelovina, Buljubašić; Trener: Asić

Igrač Više: Jug CO (8/14), Primorje EB (5/13)

Peterci: Jug CO (1/1), Primorje EB (0/1)