EUROPSKO PRVENSTVO ‘Kauboji’ uvjerljivo pobijedili Bjelorusiju!

duvnjak hrs

Hrvatski rukometni reprezentativci u drugom kolu skupine A Europskog prvenstva pobijedili su Bjeloruse. ‘Kauboji’ su uvjerljivo slavili s 31:23.
Silovit početak hrvatskih reprezentativaca u prvih 10 minuta prvog poluvremena doveo nas je do vodstva i rezultata 7:2 na krilima Domagoja Duvnjaka i Igora Karačića. Netom prije 20. minute utakmice, Bjelorusi dolaze na samo gol razlike. Izbornik Lino Červar uzima time-out i stavlja Karačića u obranu umjesto Luke Cindrića. Hrvatska se nakon ovog poteza vraća u ritam s početka utakmice.
U drugom poluvremenu vratar Šego nevjerojatnim je obranama ‘gurnuo’ Hrvatsku prema pobjedi protiv Bjelorusije. Izbornik Červar je pri rezultatu 27:20 dao priliku mladim igračima s klupe koji su opravdali svoj dolazak u reprezentaciju. Istaknimo kako su naši reprezentativci najveću neučinkovitost pokazali kod izvođenja ‘sedmeraca’. Od ukupno 3, nisu pogodili niti jedan.
Zbog doprinosa u obrani i 6 postignutih golova, Igor Karačić je proglašen igračem utakmice.
Navijači su svih 60 minuta bodrili naše ‘Kauboje’ koji sljedeću utakmicu igraju sa Srbijom.

Izvor fotografije: HRS Facebook

[FOTO] PRVENSTVO DALMACIJE Sjajni rezultati Atletskog kluba Dubrovnik!