Dubrovačke judoke iz Splita s čak 23 medalje!

Ove subote judoke Judo kluba Dubrovnik 1966 nastupile su na 4. trofeju Marjana koji se održao u ŠC Gripe u Splitu i zauzele 3. mjesto u ukupnom poretku klubova i osvojili čak 23 medalje.

Ovaj turnir je poslužio kao trening natjecanje za naše mlađe uzraste, nastupili smo sa 29 natjecatelja uzrasta do 10, 12 i 14 godina i pokazali izvrstan judo i svijetlu perspektivu Judo kluba Dubrovnik 1966.

Rezultati:

6 zlatnih medalja: Đivo Điković, Šejla Škaljić, Ivan Kristić, Marko Prkačin, Marko Perčin i Marko Vareškić.

3 srebrene medalje: Petar Kmetović, Marino Božinović i Marlena Štagl Škaro.

14 brončanih medalja: Matija Kmetović, Laura Kusalo, Tin Barać, Maroje Milić, Ana Zlošilo, Dominik Čižek, Borna Butjer, Maroje Štrljić, Benjamin Mehmedović, Toni Pulić, Petra Skurla, Eldin Grebović, Luka Lončar i Karlo Pasqualicchio.

Još su odlične nastupe zabilježili, ali ovoga puta nisu uspjeli osvojiti medalju: Niko Lučić, Filip Tokić, Mateo Benussi, Toni Vejnović, Branimir Neusidl i Martin Kraljević.

PRVI DAN ‘SWIM WARSA’ Šest medalja za Plivački klub Jug!

Sestre Jurković brončane na Europskom veslačkom prvenstvu!