DEVETA POBJEDA Dubrovačkim odbojkašicama nova tri boda

U 16. kolu Prve hrvatske lige odbojkašice Ženskog odbojkaškog kluba Dubrovnik slavile su nad odbojkašicama Nove Gradiške u Gospinom polju rezultatom 3:0 u setovima. Dubrovkinje su si tako osigurale svoju devetu pobjedu koja je, kao i prethodne, vrijedna puna tri boda. U prvom setu ekipa ŽOK-a Dubrovnik nadvladala je ekipu Nove Gradiške s 25:16 poena te im je osvajanje prvog seta trebalo 19 minuta. U drugom setu dominirale su s 25:18 te su do tog rezultata došle za 21 minutu. Posljednji, treći set, trajao je 20 minuta i u njemu su domaće odbojkašice ponovno nadjačale Novu Gradištu s 25:16 u poenima. Ovom pobjedom ŽOK Dubrovnik nalazi se na četvrtom mjestu u ukupnom poretku, a u nedjelju 2. veljače, u 17. kolu Prve hrvatske lige ugostit će ekipu Don Bosco s početkom u 17 sati.