Četiri igrača, četiri medalje! Badmintonski klub Dubrovnik ima se kime pohvaliti

Proteklog vikenda nastupili smo na 4. krugu Hrvatskog kupa za podmladak koji se odigrao u Čakovcu. Nastupili smo s četiri igrača i osvojili četiri medalje – pohvalili su se iz Badmintonskog kluba Dubrovnik.

Marko Janičić osvojio je turnir bez izgubljenog gema u konkurenciji juniora do 19 godina i zasluženo uzeo zlato. Još jednu zlatnu medalju osvojila je Lea Burazor u mješovitim parovima sa svojim suigračem Lovrom Matovinom iz Koprivnice u konkurenciji do 15 godina, dok su u uzrastu do 13 godina osvojili brončanu medalju. U pojedinačnoj konkurenciji do 13 godina Lea je osvojila srebro.

– Također treba spomenuti odlično 4. mjesto Erike Konjuh u konkurenciji do 15 godina i 5. mjesto Patrika Karamatića do 17 godina – naglašavaju iz kluba. Čestitamo svima!