Sport

BRAVO! Oni su bili najuspješniji na 14. Županijskom prvenstvu u stolnom tenisu

BRAVO! Oni su bili najuspješniji na 14. Županijskom prvenstvu u stolnom tenisu
U organizaciji STK Konavljanin (Čilipi) i Županijskog stolnoteniskog Saveza DNŽ, proteklog vikenda u Sportskoj dvorani OŠ Gruda održano je 14. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Na Prvenstvu se natjecalo 68 natjecatelja koji dolaze iz klubova: Libertas Marinkolor, Konavljanin, Lučica (Vela Luka) i Ploče.
Natjecanje se održalo u svim uzrasnim kategorijama, od početnika pa do veterana 70+ te u igri parova. U nastavku donosimo rezultate:
Klinci: Andrija Drašković (STK Konavljanin)
Klinceze: Antea Tasovac (STK Lučica)
Najmlađi kadeti: Juraj Grzilo (STK Konavljanin) zlatni i Cvijeto Schmuch (STK Konavljanin) srebrni
Najmlađe kadetkinje:

Romea Matas (STK Lučica)

Dora Pamuklić (STK Libertas Marinkolor)

Maris Martinović (STK Libertas Marinkolor)

Mlađi kadeti:

Petar Stipković (STK Lučica)

Mateo Franulovič (STK Lučica)

Petar Deranja (STK Konavljanin)

Andrej Saulan (STK Konavljanin)

Mlađe kadetkinje:

Helena Prižmić (STK Lučica)

Cvijeta Glasnović (STK Konavljanin)

Marija Glasnović (STK Konavljanin)

Kadeti:

Franko Torić ( STK Libertas Marinkolor)

Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)

Marijan Deranja (STK Konavljanin)

Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)

Kadetkinje:

Ivana Spahić (STK Konavljanin)

Mlađi juniori: 

Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)

Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)

Petar Šeparović (STK Lučica)

Juniori: 

Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)

Juraj Hrčan (STK Konavljanin)

Andrej Hrčan (STK Konavljanin)

Seniori:

Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)

Ivo Miličić (STK Konavljanin)

Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)

Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)

Seniorke:

Sanda Tasovac (STK Lučica)

Ivana Anić (STK Lučica)

Sandra Đurišić (STK Konavljanin)

Veterani 40+:

Đuro Mileusnić (STK Konavljanin)

Mihovil Obrvan (STK Ploče)

Ivan Šimić (STK Ploče)

Pepo Deranja (STK Konavljanin)

Veterani 50+:

Orlando Glamuzina (STK Ploče)

Vlaho Car (STK Konavljanin)

Damir Parmać (STK Libertas Marinkolor)

Boris Dragojević (STK Lučica)

Veterani 60+:

Ivan Ravlić (STK Ploče)

Zoran Šutić (STK Ploče)

Ivica Petković (STK Libertas Marinkolor)

Milan Rezo (STK Libertas Marinkolor)

Veterani 70+

Zoran Šutić (STK Ploče)

Gorki Miletič (STK Lučica)

Parovi:

Orlando Glamuzina (STK Ploče) / Milo Stražičić (STK Konavljanin)

Zoran Šutić (STK Ploče) / Mihovil Obrvan (STK Ploče)

Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor) / Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)

Milan Rezo (STK Libertas Marinkolor) / Ivo Miličić (STK Konavljanin)

 

Pročitajte još

DALMATINSKA LIGA Jedanaest medalja za Badmintonski klub Dubrovnik

Dulist

PING-PONG LIGA Ovo su rezultati 16. kola Prvenstva Dubrovnika!

Dulist

NA DOMAĆEM TERENU Košarkaši Dubrovnika pobjedom zaključili drugi krug sezone

Dulist