BRAVO Jugaši u Šibeniku osvojili 6 zlatnih, 11 srebrenih i 8 brončanih medalja

Na Regionalnom prvenstvu u Šibeniku ovaj vikend PK Jug nastupio je s ukupno 21 plivačem u konkurenciji kadeta i mlađih kadeta. Ukupno su osvojili 25 medalja. Od toga 6 zlatnih, 11 srebrenih i 8 brončanih medalja. U konkurenciji kadeta nastupali su: Damjan Di Leo, Luka Gverović, Ante Kalanj, Maja Perak, Lara Šurković, Greta Validžić, Petra Smokvina, Marta Smokvina. Lara Šurković osvojila je srebro na 200 mješovito, srebro na 100 slobodno, srebro na 100 delfin, srebro na 200 slobodno i broncu na 200 prsno. Damjan Di Leo je osvojio broncu na 100 prsno. U konkurenciji mlađih kadeta nastupali su: Lukša Pavić, Tino Pecotić, Teo Đurić, Luka Kalanj, Ivan Perović, Luka Puljizević, Andro Sambrailo, Bruno Štrkalj, Toni Vlašić, Lea Perak, Mia Perak, Matea Miloslavić, Gabriela Škrabo. Lukša Pavić osvojio je zlato na 100 delfin, srebro na 50 delfin, broncu na 50 slobodno, broncu na 100 slobodno i broncu na 100 mješovito. Tino Pecotić osvojio je zlato na 50 delfin, broncu na 100 delfin. Luka Kalanj osvojio je zlato na 400 mješovito. Muška mlađa kadetska štafeta u sastavu Pavić, Pecotić, Kalanj, Sambrailo osvojila je srebro u disciplini 4×50 slobodno. Mia Perak osvojila je zlato na 400 slobodno, srebro na 100 leđno i broncu na 50 leđno. Matea Miloslavić osvojila je zlato na 200 prsno. Lea Perak osvojila je zlato na 100 delfin, srebro na 100 mješovito. Gabriela Škrabo osvojila srebro na 200 prsno i broncu na 100 delfin. Ženska mlađa kadetska štafeta u sastavu M. Perak, L. Perak, Škrabo, Miloslavić osvojila je dvije srebro u disciplinama 4×50 slobodno i 4×50 mješovito.