BEZ BODOVA U BIOGRADU GOŠK u pomlađenom sastavu poražen od Primorca

Nogometni klub GOŠK Dubrovnik 1919 u pomalo pomlađenom sastavu je na gostovanju kod Primorca poražen rezultatom 2:0. Domaće je u vodstvo utakmice 31. kola Treće HNL Jug doveo Vodopija u 34., a konačan rezultat postavio je Kevin Mondziaou u 69. minuti susreta.
-Posljednjih nekoliko minuta u našem dresu priliku je dobio mladi Baldo Teo Krešić kojem je to prvi službeni nastup u seniorskom nogometu te mu ovim putem čestitamo! – navode na Facebook stranici kluba.
Iduća utakmica igra se u subotu u Lapadu kad Dubrovčani dočekuju NK Hrvatski vitez iz Posedarja.

-Pokušat ćemo nastaviti s dobrim igrama i rezultatima uz napredak na ljestvici sve do gornjeg dijela gdje i pripadamo – poručuju iz kluba.