16 momčadi u borbi za „Sv. Vlaha“

Sedam momčadi se oprostilo od daljnjeg natjecanja na zimskom malonogometnom turniru 'Sveti Vlaho'. Nastup na turniru u subotu, 7. siječnja zaključile su ekipe Taxi Dubrovnik, MNK Cavtat, Pridvorje, Strava Team, Plavac mali Živkušić, MNK Slano i Keops.

Preostalih šesnaest momčadi za prolazak u četvrtfinale borit će se danas s početkom od 15 sati..

Prvi susret između momčad Natrag u garažu i Taxi Dubrovnik ponudio je deset pogodaka. Poveo je Taxi Dubrovnik već u prvoj minuti susreta, međutim nakon toga momčad Natrag u garažu postiže šest pogodaka te na kraju uvjerljivo slavi sa 7:3.Pobjednik između MNK Cavtat i Fast fooda Gavun odlučen je tek u posljednjoj minuti. Naime, Fast food Gavun je vodio 1:0 i 2:1, međutim MNK Cavtat je tri minute prije kraja susreta preko Vodopije došao na 2:2. U posljednjoj minuti Fast food Gavun postigao je tri pogotka za visoku pobjedu 5:2.

U tri susreta gdje je postignuto po pet pogodaka, Obuljen travel, Caffe bar Festival i Lapad svojim su pobjedama osigurali mjesto u nedjeljnom rasporedu. Momčad Caco Laco Plavac mali Živkušić nije imala sreće protiv Antifriza. Momčad Antifriz je slavila sa uvjerljivih 11:0 te ujedno postavila najuvjerljiviju pobjedu na turniru. U posljednjem susretu Konoba Koloseum je tek nakon kaznenih udaraca prošla dalje. Naime, nakon 4:4 u regularnom dijelu, vratar Konobe Koloseum Ivica Konjuh je u četvrtoj seriji obranio udarac Tomislavu Glumcu te odveo svoju momčad u daljnje natjecanje.

Danas je na rasporedu osam utakmica, a prva je na rasporedu već od 15.15 sati.