16. KOLO TREĆE HNL – JUG Dva pogotka Topuzovića za bod protiv Splita

16. KOLO TREĆE HNL - JUG Dva pogotka Topuzovića za bod protiv Splita

Nogometaši GOŠK Dubrovnika 1919 uspjeli su dobiti bod u današnjoj utakmici 16. kola Treće HNL – Jug. Na igralištu u Lapadu ugostili su RNK Split te s dva gola Topuzovića stigli prednost gostiju od dva pogotka.
-Jako loše ušli smo danas u utakmicu i već nakon 14 minuta igre gubili 0:2. Dva puta pogađao je Luetić i činilo se kako bi utakmica mogla otići u jednom smjeru. Međutim, naša momčad probudila se te smo preko Anela Topuzovića u desetak minuta došli do izjednačenja – navode iz dubrovačkog kluba. Najprije je Topuzović pogodio iz igre, a zatim izborio kazneni udarac kojeg je sam pretvorio u pogodak za 2:2.
-U drugom dijelu mogli smo i do potpunog preokreta, goste je u nekoliko navrata spašavao vratar. Čak i unatoč crvenom kartonu Farića iz 66. minute. Napomenimo i kako je prvi seniorski nastup danas upisao 17-godišnji Franjo Matej Urlović te mu ovim putem čestitamo te želimo uspješan nastavak karijere – zaključuju iz kluba.