1:1 u prvoj četvrtini finala Divlje lige!

Prva četvrtina finalne utakmice Divlje lige rezultatom završila je rezultatom 1:1. Župljani su poveli u prvoj minuti, ali je Kamen Mali iskoristio igrača više i izjednačio na 1:1.

FUN H2O MLINI:
Ivo Žeravica, Maro Martić, Amer Čamo, Drago Bego, Nikola Crnčević, Dario Paskojević, Žarko Matičević, Maro Kuzman, Tomislav Bulum, Lino Glavočić, Ile Handabaka, Nikola Matičević, Jakov Blašković, Vedran Kuzman 1

KAMEN MALI:
Lukša Lasić, Andi Drobac, Mihael Voinić, Nikša Vragolov, Denis Džanković, Dinko Guljelmović, Mihajlo Vragolov, Ivan Šutalo, Vlaho Rajčević, Andrej Drobac 1, Goran Jerković, Josip Vezjak, Josip Deranja, Nikola Maškarić

Sudac utakmice:
Neno Periš

Revijalna utakmica između ekipa Dubrovačkih ljetnih igara i dubrovačkih sportaša završila je neodlučno, odnosno 3:3.
Utakmicu su s vaterpolistima igrale i vaterpolistice.

BADMINTONSKI KLUB DUBROVNIK Burazor zlatna i srebrna, Konjuh brončana!