[VIDEO/FOTO] Luka Đurović najbrže svladao stonske zidine! Španjolac Antoni Puig Izquierdo slavi na 15 km

Ston je ove nedjelje ugostio više od stotinu trkača na još jednom, 15. izdanju Ston Wall Marathona. Trčale su se i ove godine dvije utrke, na 4 i 15 kilometara.
Rocky utrku na 4 km i ove je godine najbrže svladao lapadski maratonac Luka Đurović. Kroz cilj je prošao s vremenom 20:19, dok je stonske zidine prošle godine svladao za 19:47.
Drugi je Leo Šimunović, a treći Darijo Tošić. Inače, na cilju ove utrke našla su se 44 trkača. U ženskoj konkurenciji najbrža je Karmen Fabris (23:34), druga je Ivana Mešić Batinović (25:18), a treća Sanja Demić (25:19).
Španjolac Antoni Puig Izquierdo slavio je u utrci na 15 kilometara. Kroz cilj je prošao s vremenom 1:06:01. Drugi je Francuz Pierre Marbaix (1:08:47), a treće mjesto pripalo je Kominjaninu Nikoli Oršuliću (1:09:05).
Među ženama najbrža je bila Anamarija Krilić, druga je Biljana Taslak, a treća Tanja Ožanić.