VELIKI BOD SQUAREA Zadovoljni u Petrinju

MNK Square 2013./2014.

Malonogometaši Squarea uspješno su otvorili drugi dio 1. Hrvatske malonogometne lige.

Na vrlo teškom gostovanju u Novom Marofu, iako bez Denisa Hasanovića, Hrvoja Cvjetkovića i Matea Vodopića, igrači Mata Cvjetkovića pokazali su vrlo čvrstu igru te na kraju, iako su vodili 2:0, osvojili bod (2:2).

Susret nije dobro započeo za Dubrovčane, domaćin je već u vrlo kratkom periodu igre mogao do prednosti, no veliku utakmicu odigrao je vratar Zoran Primić koji je uz Adrijana Micevskog junak osvojenog boda. Square je prijetio iz kontri, a prvu veću priliku za pogodak iskoristio je Micevski u 9. minuti za 1:0.

Nekoliko trenutaka poslije opet je mladi Makedonac na sceni, ovaj put iz poluvoleja pogađa ispod vratnice za velikih 2:0! Domaćin je prijetio, tražio pogodak, pokušavao i prijetio iz svih oružja, no pored vratara Primića domaćin nije mogao.

U nastavku Novi Marof preuzima inicijativu, traži pogodak spasa, a koji mu se dogodio već u 27. minuti kada je Margetić klizećim startom pogodio za 1:2. Potreseni Dubrovčani nisu uspjeli konsolidirati svoje redove, Marof je već preko Jendroka imao 2:2.

Srećom za Square rezultate se do kraja nije mijenjao iako je na kraju i veliki bod debelo visio u ‘zraku’.

Square već nakon gostovanja u Marofu putuje u Petrinju gdje ga očekuju dvije utakmice Kupa Hrvatske (osmina finala) gdje će igrati protiv Petrinjčice. Prvi susret na rasporedu je u subotu, 15. veljače od 20.30 sati, a ‘uzvratni’ u nedjelju, 16. veljače (15.30 sati).

1.HMNL, 12. KOLO

Novi Marof Reflex – Square 2:2 (0:2)

Strijelci: 0:1 Micevski 9′, 0:2 Micevski 15′, 1:2 Margetić 27′, 2:2 Jendrok 28′

Novi Marof: Malarić, Krasnići, Šnofl, Margetić, Kroflić, Miklobušec, Turković, Bakšaj, Šinjori, Sokser, Jendrok, Kapjar

Square: Primić, Micevski, Kurbelašvili, Galić, Kljunak, Rezo, Rangotov, Šulić, Đuraš, Šimunović, Turuk, Daničić, Benić

SVJETSKO PRVENSTVO U JUDU U ABU DHABIJU Nastupaju Petrunjela Pavić, Ivana Šutalo i Iva Oberan!