VATERPOLSKI EURO ‘Namlatili’ Maltu!

VATERPOLSKI EURO 'Namlatili' Maltu!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija očekivano je upisala bodove protiv slabašne Malte u 3. kolu skupine B Europskog prvenstva u Beogradu. Završilo je 22:2 (7:1, 5:1, 5:0, 5:0).

Po četiri pogotka u slavlju naših postigli su Sukno i Bušlje, a po tri Šetka i Bukić. Dvaput su precizni bili Burić, Vukičević i Macan, a jednom Petković i Lončar. Za Maltu su strijelci bili Gabaretta i Meli. Zanimljivo je da u posljednjih 20 minuta utakmice (dvije i pol četvrtine) nismo primili pogotka.

Hrvatska će tako u osminu finala krenuti s drugog mjesta u skupini. Očekivanja su da će Tuckovim trupama protivnik biti trećeplasirana reprezentacija iz skupine A Nizozemska (subota 16. siječnja u 20.15 sati), a potom u četvrtfinalu ili Grčka ili Mađarska.

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!