UVJERLJIVO SLAVLJE Jugaši lako s Primorcem

Jugaši su s lakoćom u Gružu svladali Primorca iz Kotora u 13. kolu Triglav regionalne lige. Završni rezultat 16:5 (4:0, 7:0,1:1, 4:4) dovoljno govori o ostvarenoj dominaciji u bazenu.

Naime, gosti su uspjelim zabiti tek početkom druge minute treće četvrtine, kada je za 11:1 pogodio Krivokapić. U prvoj četvrtini Jugaši su zabili 4 (Fatović, Bicari 2, Marković), a u drugoj s još sedam završili priču (Younger 2, Ivanković 3, Visković, Buconić). U trećoj četvrtini Jug se malo primirio, odigrao 1:1 (strijelac Younger), dok je u četvrtoj Primorac malo došao do daha, to razdoblje utakmice završilo je 4:4.

Jugov trener Miho Bobić u ovoj utakmici dao je priliku mlađim igračima, a igrači iz prvog kadra još jednom su odigrali solidnu utakmicu.

Triglav regionalna liga – 13. kolo
VK Jug CO – VK Primorac Kotor 16:5 (4:0, 7:0, 1:1, 4:4)
VK Jug CO: Popadić Batina (14 obrana), Pavličević, Merčep, Younger (3), Fatović (2), Marković (1), Bušlje, Visković (2), Buconić (1), Bicari (2), Bautović (1), Jarak, Ivanković (4).
VK Primorac Kotor: Stanović (5 obrana), Tzelatis, Popović, Kriještorac (2), Brguljan (1), Latković, Adžić, Radonjić, Mačić, Krivokapić (1), Vukasović, Grgurević (1), Andrović, Saveljić

PRVI DAN ‘SWIM WARSA’ Šest medalja za Plivački klub Jug!

Sestre Jurković brončane na Europskom veslačkom prvenstvu!