Tri nove medalje za PK Jug, Nenadić isplivao normu za Europsko juniorsko prvenstvo

pk jug naslovna

Drugog dana kupa ‘Arena Open’ u Zagrebu članovi Plivačkog kluba jug osvojili su nove tri medalje. Vlaho Nenadić isplivao je normu za Europsko juniorsko prvenstvo u disciplini 100 slobodno s vremenom 50.87 (norma 51.72).

Vlaho Nenadić osvojio je juniorsko zlato u kategoriji 100 slobodno. Zlato je osvojila i Lara Šurković u kategoriji mlađih juniora na 100 slobodno. Andrej Stojanovski osvojio je seniorsku broncu u kategoriji 200 prsno. U A finalu je nastupio i Juraj Barčot na 400 mješovito te zauzeo 5.mjesto.

Članovi PK Jug natjecanje su zaključili s ukupno sedam medalja od kojih su tri zlata, tri srebra i jedna bronca.