STOLNI TENIS Prva tri mjesta izborile ekipe Ujedinjeno Konavle, Aragosa travel i Montovjerna

stolni

U 7. kolu 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2023/24 postignuti su sljedeći rezultati:

Utakmica između ekipa Aragosa travel i Nobody nije odigrana jer je ekipa Nobody odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Aragosa travel dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Soul caffe rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Joško Martinović ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Marijo Obrovac ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Soul caffe donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Milo Stražičić je ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa M3D pobijedila je ekipu Konavljanin rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Darko Božić (M3D) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Damir Parmać ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Darko Božić i Damir Parmać. U poraženoj ekipi, Leon Spahić i Mateo Pavlić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu ali navedene partije su dobili bez igre jer je ekipa M3D igrala s dva igrača.

Ekipa Lapad kolor pobijedila je ekipu Ujedinjeno Konavle rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi Lapad kolor, Franko Torić ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta, dok je Luka Kulaš ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Šimun Lukačević. U poraženoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Pepo Deranja ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Srđ pobijedila je ekipu Montovjerna rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Ivo Miličić (Srđ) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Siniša Desnica ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ivo Miličić i Milan Rezo. U poraženoj ekipi, braća Ivica i Dario Petković ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 7. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih 14 bodova, Ujedinjeno Konavle i Soul caffe s osvojenih 12 bodova. Najbolji pojedinci nakon 7. kola su Marko Venier (Marinkolor), Joško Martinović (Marinkolor) i Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle). Najbolji parovi nakon 7. kola su Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor), Damir Gleđ / Dario Petković (Montovjerna) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe). Najbolji parovi po ekipama nakon 7. kola su Ujedinjeno Konavle, Aragosa travel i Montovjerna.