STOLNI TENIS Najbolji pojedinci nakon 6. kola Prvenstva su Marko Venier, Filip Mikulić i Marko Šarić

Zaostala utakmica 5. kola između ekipa Šampinjoni Konavle i Dr Čolić odigrana je 2. prosinca, a pobjedila je ekipa Dr Čolić rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je samo jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Filip Mikulić i Ante Jupek. U poraženoj ekipi, Vedran Đurđević i Jurica Prpić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Rezultati su ovo šestog kola 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 22/23. Evo cjelokupnog izvještaja!

Utakmica između ekipa Orlando i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Orlando dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Aragosa travel pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Goran Raspopović i Josip Dedo ostvarili su isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Dedo i Drago Kasač.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Soul caffe rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je samo jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Filip Mikulić i Ante Jupek. U poraženoj ekipi, Milo Stražičić, Ivo Šarić i Robert Tot Horti ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marko Šarić i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Luka Kulaš i Mario Mozara ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu jer je ekipa Marinkolora igrala sa dva igrača tako da su partije trećeg igrača bez igre pisane igračima Lapad kolora.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Ombla) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Maro Šimunović ostvario je su isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za ekipu Srđ donijeli su Siniša Desnica i Milan Rezo. U poraženoj ekipi, Milan Rezo i Sandro Spicijarić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set dok je Ilija Stipić ostvario dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević.

Nakon 6. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić i Marinkolor s osvojenih 12 bodova te Šampinjoni Konavle s osvojenih 11 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 6. kola su Marko Venier (Marinkolor), Filip Mikulić (Dr Čolić) i Marko Šarić (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 6. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi po ekipama nakon 6. kola su Dr Čolić, Soul caffe i Aragosa travel.