SRBIJANSKA TURNEJA Jugaši lako protiv Zvezde

Jugaši su uspješno zaključili posljednju srbijansku turneju ove sezone u Regionalnoj ligi.

U 8. kolu svladali su u Beogradu Crvenu Zvezdu sa 16:7 (5:1, 3:1, 5:2, 3:3) te očuvali stopostotni učinak i vrh ljestvice.

Već u prvoj četvrtini Jug je stvorio 4 gola razlike, potom do poluvremena +6. Do kraja meča Kobešćak je rotirao momčad, odmorio ključne igrače, rasporedio minutažu neriskirajući ozljede. Po tri pogotka za Jug postigli su Joković, Perrone i Ivanković, dvaput su precizni bili Lončar, Marković i Obradović, a jednom Fatović.

Jugaši se nakon uspješnog vikenda u srbijanskoj prijestolnici ne vraćaju kući, već će na put u Istanbul, gdje ih u srijedu očekuje meč 2. kola LEN Lige prvaka protiv Galatasaraya.

U PROTEKLOJ GODINI Oni su najbolji županijski sportaši!