Square upisao poraz protiv zagrebačkog Alumnusa

Malonogometaši MNK Squarea upisali su poraz protiv zagrebačkog Alumnusa u sedmom kolu 1. HMNL rezultatom 4:2. U osmoj minuti Alumnus je poveo pogotkom Hrvoja Žuvele, na 2:0 za Alumnus poveo je Vlado Andrijašević. Prvi gol za Square postigao je u 21. minuti Gordan Duvančić za rezultat 1:2. Alumnusov Dario Markić zabio je za 1:3 u 24. minuti. Na 2:3 rezultat je za Square povisio Hrvoje Cvjetković u 33. minuti, dok je četvrti gol za Alumnus postigao Danijel Dekanić u 39. minuti.

-Zaslužena pobjeda Alumnusa. Ovim putem čestitamo gostima, a mi pozitivnim omjerom od 5 pobjeda i 4 poraza idemo na prvenstvenu stanku – napisali su iz MNK Squarea.