Square izgubio prvu polufinalnu utakmicu, Pula u prednosti

Malonogometaši Square upisali su poraz u prvoj polufinalnoj utakmici 1. HMNL. Na gostovanju kod MNK Futsal Pule izgubili su se 3:0. Kako donosi Crofutsal.com, domaćini su nešto bolje otvorili prvo poluvrijeme i do zasluženog vodstva došli u 8. minuti pogotkom Mataje. U nastavku poluvremena gosti su bili bolja i opasnija momčad, ali se na predah otišlo minimalnim vodstvom domaćina. Na isteku 22. minute domaćini su došli do udvostručenja prednosti kada je pucao Vukmir, a loptu u vlastitu mrežu skrenuo Hrkać. U narednih desetak minuta gledali smo izjednačenu utakmicu s prilikama na obje strane. U završnici susreta gosti su pokušavali iz svih oružja, ali je sjajno branio Luketin. Za konačnih 3:0 je 15 sekundi prije kraja susreta zabio Mataja, uz Luketina najzaslužniji za današnju pobjedu s kojom idu na gostovanje u Dubrovniku gdje će Pula tražiti plasman u finale.