SPEKTAKL NA POLJUDU Dinamo srušio Hajduk

PXL 300324 112378955
30.03.2024., Split, stadion Poljud - SuperSport HNL, 28. kolo, HNK Hajduk - GNK Dinamo. Photo: Sime Zelic/PIXSELL

Nogometaši Hajduka dočekali su večeras Dinamo u utakmici 28. kola SuperSport HNL-a.

Iznimno važan derbi za obje momčadi igrao se na rasprodanom Poljudu, a pobjedu je rezultatom 1:0 odnio Dinamo. Pobjednički gol zabio je Bruno Petković i to u 38. minuti.

Slavlje Modrih na Poljudu, momčad Sergeja Jakirovića uzela je sva tri boda u Vječnome derbiju. Išli su hajdukovci na sve ili ništa u drugome dijelu, imali su i dinamovce na konopcima, međutim Petkovićev pogodak iz prvoga poluvremena nisu uspjeli anulirati. Dinamo je time preskočio Hajduk na SuperSport HNL ljestvici i sada puše za vratom Rijeci, piše Jutarnji.

Kako se navijalo večeras pogledajte na snimkama.

[FOTO] PRVENSTVO DALMACIJE Sjajni rezultati Atletskog kluba Dubrovnik!