SLAVLJE U GOSPINOM POLJU ‘Crveno plavi’ svladali Crnicu na domaćem terenu

SLAVLJE U GOSPINOM POLJU 'Crveno plavi' svladali Crnicu na domaćem terenu

Malonogometaši Squarea svladali su u subotu navečer na domaćem terenu momčad Crnice u 2. kolu Super sport 1. HMNL. Slavili su Dubrovčani u prvoj domaćoj utakmici sa 6:2. Prvi gol dao je za Square već u drugoj minuti susreta Gordan Duvančić. Prednost Squarea je na 2:0 u 19 minuti podigao Maro Đuraš, a potom u 23. minuti postigao pogodak za 3:0. Uslijedio je gol Harona Džankovića za 4:0. Hrvoje Cvjetković u 33. minuti postiže pogodak za visokih 5:0. Tri minute kasnije Crnica postiže prvi gol, a potom Cvjetković zabija autogol za 5:2. Za konačnih 6:2 zaslužan je ponovno Maro Đuraš.

Bila je ovo i prilika za zahvaliti se Alenu Turuku koji se nakon 13 godina oprostio od Squarea.