RUKOMET Trogir bez izgleda protiv raspoloženog Dubrovnika

RKHM Dubrovnik nastavlja s odličnim predstavama u južnoj skupini 2. HRL.

Nakon tri uvodna slavlja na početku sezone (Trilj Pršut Voštane, Jelsa i Biograd) u četvrtak popodne u Gospinom polju u 4. kolu su s 35:27 (19:12) svladali Trogir.

Momci trenera Vide Vlahića od početka su odigrali na razini favorita. U prvom dijelu prvog poluvremena držali su 4 do 5 golova razlike, a do kraja poluvremena bilo je +7. U nastavku susreta dizali su razliku i do +10, a na kraju je završilo s +8 domaćih.

Tomislav Radić još je jednom bio najefikasniji, postigao je 8 pogodaka. Po 5 su dodali Nikša Bušlje i Maro Dabelić, po 4 su zabili Anes Avdić i Hrvoje Lončarica, triput je precizan bio Maro Peručić, po dva gola zabili su Antonio Obradović i Kajo Cikatić, dok su jednom precizni bili Leo Brnin i Marin Rokolj. U redovima gostiju prvo ime bio je Josip Zebić s 5 pogodaka.

HRKM Dubrovnik s maksimalnim učinkom drži vrh ljestvice, a u 5. kolu 24. listopada gostuje u Opuzenu kod ‘fenjeraša’ Opusa.