REGIONALNA LIGA Pobjeda Jugaša u Budvi

U utakmici desetog kola, prvog u drugom dijelu Lige, momčad Vjekoslava Kobeščaka pobijedila je momčad Budve rezultatom 14:10 (4:1, 4:1, 3:3, 3:5).

Utakmica je počela Jugovim vodstvom od 4:0. Razlika se nastavila povećavati i u drugoj četvrtini pa smo na poluvrijeme otišli s +6 ( 8:2). Do kraja utakmice priliku su dobili i mlađi igrači te su utakmicu priveli kraju rezultatom 14:10.

Listu strijelaca predvodio je Luka Lončar s 3 postignuta pogotka, 2 su zabili Marko Macan, Loren Fatović, Hrvoje Benić i Paulo Obradović, dok su Jacob Merčep, Marko Ivanković i današnji kapetan Felipe Perrone postigli po jedan pogodak. Toni Popadić imao je 10 obrana.

Sljedeće kolo na rasporedu je već u petak, kada Jug Croatia Osiguranje gostuje u Rijeci. Utakmica je u izravnom prijenosu na Arena Sportu 1, od 20,15 h.

Više na: jug.hr

TURNIR TENIS KLUBA DUBROVNIK Deranja, Smokvina i Vušić najuspješnije!