REGIONALNA LIGA Jugaši na Savi ‘potopili’ ‘Žapce’

REGIONALNA LIGA Jugaši na Savi 'potopili' 'Žapce'

U 13. kolu Triglav Regionalne vaterpolske lige Jug Croatia osiguranje svladao je u Zagrebu HAVK Mladost s 12:9 (3:2, 2:0, 5:3, 2:4).

Iako su ‘Žabci’ postigli prvi pogodak na susretu (Vlahović), Jugaši su ubrzo uspostavili ritam igre koji im je odgovarao te golovima Garcie, Fatovića i Lončara poveli 3:1. U drugoj četvrtini s još dva gola (Perrone, Obradović) razlika se povećala na 5:2 pa do kraja susreta nije bilo velikih uzbuđenja (na kraju treće četvrtine 10:5, u drugoj minuti četvrte četvrtine i 11:5).

Prvi strijelac Juga u Zagrebu bio je Obradović s 3 pogotka. Po dva su dodali Fatović, Lončar, Perrone i Garcia, dok je jednom precizan bio Vrlić. Jugov vratar i kapetan Bijač skupio je 5 obrana.

U nastavku natjecanja u Regionalnoj ligi Jugašima već u subotu slijedi meč u Beogradu protiv Partizana.

Plivački klub Jug osvojio 13 medalja, od toga osam zlatnih!